Loading…

Naprawa i Serwis Spycharek Warszawa

Naprawa Spycharki na Budowie - Mechanik Mobilny
Kontakt

Wyciąganie koparki z koryta Odry we WrocławiuOpis zdarzenia dostępny tu :
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/1064762,wroclaw-koparka-nalezaca-do-chinczykow-zsunela-sie-do-odry-operator-wpadl-do-rzeki-zdjecia,id,t.html

Youtube Naprawa Maszyn Budowlanych – Naprawa Spycharek oraz Naprawy sprzętu budowlanego, Serwis Spycharek na Budowie, MOBILNY SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE

38 thoughts on “Wyciąganie koparki z koryta Odry we Wrocławiu

  1. WYCINEK Z GAZETY
    Jak mówi dyżurny straży pożarnej, przewrócona koparka waży około 40 ton. Choć na miejscu zjawiło się aż siedem zastępów straży, strażacy nie dali rady wyciągnąć maszyny swoim dźwigiem. Jest tam bardzo grząski brzeg. Wyciągnięcie koparki straż pożarna zostawi specjalistycznej firmie.

    Wyciąganie z wody koparki potrwa nawet kilka tygodni. – Wiemy już, że we Wrocławiu nie ma sprzętu, który pozwoliłby wyciągnąć koparkę. Trzeba będzie go sprowadzać z innego miasta. Być może potrzebna będzie specjalna jednostka pływająca, bo koparki raczej nie da się wyciągnąć z lądu. Znajduje się 3 i pół metra pod powierzchnią wody – tłumaczy Piotr Stachura z RZGW.

    Na pewno sprzęt będzie wymagał generalnego remontu. Rzecznik RZGW przekonuje, że wypadek nie opóźni prac przy modernizacji Węzła Wodnego. Teraz robotnicy zostawią na chwilę prace na brzegu Odry przy koparce i przeniosą front robót trochę dalej.

  2. https://www.youtube.com/watch?v=rMvue2WvYSYW naszej pracy wykorzystujemy doświadczenie 15 lat z mini-pogłębiarki oczyścić stawy amerykańską firmą produkującą ręcznych pogłębiarki Pompy Piranha (US) i ich klientom na całym świecie, jak również jego własne doświadczenie zdobyte w wyniku naszej pracy na więcej niż 500 zbiorników w Rosja i Ukraina.

    Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług zastosowaniu innowacyjnych technologii i materiałów oraz nowoczesnego sprzętu Ekologiczne – Mini pogłębiarki Pompy Piranha :

Dodaj komentarz

Zadzwoń!