Loading…

Naprawa i Serwis Spycharek Warszawa

Naprawa Spycharki na Budowie - Mechanik Mobilny
Kontakt

Warto wiedzieć: Jak prawidłowo serwisować elektryczny hamulec postojowy?Firma TRW w 2001 roku jako pierwsza wprowadziła elektryczny hamulec postojowy (EPB) na rynek. Jest to najpopularniejsza tego typu konstrukcja na świecie. Przy konserwacji pojazdu wyposażonego w system EPB należy pamiętać o dodatkowych czynnościach zapewniających bezpieczeństwo, wysoką jakość i właściwe działanie systemu. Ekspert ZF Aftermarket wyjaśnia jak prawidłowo i bezpiecznie dokonać wymiany klocków hamulcowych w pojeździe wyposażonym w system EPB od marki TRW.

TRW jest wiodącym dostawcą rozwiązań związanych z układem hamulcowym, kierowniczym oraz zawieszenia w samochodach osobowych oraz ciężarowych. Od 2015 roku marka TRW należy do portfolio marek ZF Aftermarket.

Dowiedz się więcej o systemie EPB: https://aftermarket.zf.com/pl/pl/portal-aftermarket/informacje-techniczne/warto-wiedziec/
Więcej informacji o produktach TRW: https://www.trwaftermarket.com/pl
Więcej o ZF Aftermarket: https://www.aftermarket.zf.com/pl

Uwaga! Przedstawione w filmie czynności wykonywane są przez wykwalifikowaną osobę w profesjonalnym warsztacie. Nie zalecamy powtarzania tych czynności w warunkach domowych.

#WartoWiedzieć

Youtube Naprawa Maszyn Budowlanych – Naprawa Spycharek oraz Naprawy sprzętu budowlanego, Serwis Spycharek na Budowie, MOBILNY SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE

2 thoughts on “Warto wiedzieć: Jak prawidłowo serwisować elektryczny hamulec postojowy?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!