Loading…

Naprawa i Serwis Spycharek Warszawa

Naprawa Spycharki na Budowie - Mechanik Mobilny
Kontakt

Usługi koparko-ładowarką Tarnowo Podgórne Darbenmax Dariusz PelczykDarbenmax to firma, którą założyliśmy w 1994 roku w Tarnowie Podgórnym, na terenie województwa wielkopolskiego. Pod kierownictwem Dariusza Pelczyka zajmujemy się realizacją zleceń na roboty ziemne.

Wykonujemy usługi koparko-ładowarką, spycharką, a także niskopodwoziówką o ładowności do 30 ton. Wykonujemy wykopy pod fundamenty i studnie. Zajmujemy się także transportem ziemi, piasku, czy gruzu. Po zakończeniu inwestycji wywozimy gruz i inne materiały sypkie. Oferujemy także prace rozbiórkowe, kopanie i czyszczenie stawów oraz kłucie młotem wyburzeniowym. W dodatku możemy oczyścić drogi i rowy.

Oferujemy także naprawę koparek. Prowadzimy własny warsztat samochodowy, w którym serwisujemy maszyny budowlane, samochody osobowe oraz pojazdy terenowe z napędem na cztery koła. Zajmujemy się modyfikacją, serwisem i przeróbkami samochodów typy off road.

Zapraszamy na naszą stronę internetową – firma Darbenmax z Tarnowa Podgórnego.
https://www.darbenmax.pl/

Youtube Naprawa Maszyn Budowlanych – Naprawa Spycharek oraz Naprawy sprzętu budowlanego, Serwis Spycharek na Budowie, MOBILNY SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE

Dodaj komentarz

Zadzwoń!