Loading…

Naprawa i Serwis Spycharek Warszawa

Naprawa Spycharki na Budowie - Mechanik Mobilny
Kontakt

Serwis maszyn budowlanych Szczecin JG Serwis#Serwismaszynbudowlanych jest główną specjalnością firmy JG Serwis. Powstała ona w 2009 roku, a siedziba zakładu mieści się w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielem zakładu jest Jacek Gromadziński.

Firma od wielu lat zajmuje się naprawą i serwisem urządzeń i maszyn takich marek jak Volvo, Case, Komatsu, JCB oraz Caterpillar. Zakres usług obejmuje także remonty maszyn budowlanych oraz silników, a także przeglądy, które wykonywane są przed wykwalifikowany i doświadczony personel.

W ofercie znajduje się szeroki wybór części zamiennych do maszyn i silników, a także elementy do wózków widłowych. Sprzedaży podlegają też materiały eksploatacyjne w postaci olejów i akumulatorów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma proponuje również podwozia i elementy do większości maszyn gąsienicowych. Uzupełnieniem oferty jest nowy i używany osprzęt do maszyn.

Zapraszamy.

http://www.jg-serwis.kei.pl/

#maszynybudowlane
#naprawamaszynbudowlanych
#częścizamienne

Youtube Naprawa Maszyn Budowlanych – Naprawa Spycharek oraz Naprawy sprzętu budowlanego, Serwis Spycharek na Budowie, MOBILNY SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE

Dodaj komentarz

Zadzwoń!