Loading…

Naprawa i Serwis Spycharek Warszawa

Naprawa Spycharki na Budowie - Mechanik Mobilny
Kontakt

14 thoughts on “Rozdzielacz badestnost P80 2 sekcyjny wymiana sekcji na nurnikową

  1. Kurczę ja próbowałem przerobic na sekcje pływająca taki rozdzielacz P40 .
    Zakupiłem cały zestaw ale jakoś mi to za bardzo nie pasowało gdyż od tylu jest jakaś tulejka która wystaje poza odlew aluminium .

  2. Czy jest jakiś sposób aby kulka od dźwigni w tym wałku się tak nie drgała. Jak ciągnik jest na niskich obrotach to tak słychać te dźwignie że model P40 3 sekcyjny tak dzwoni że mnie to strasznie irytuje.

  3. Wymieniłem rozdzielacz przy ursusie 10014h z trzy pozycyjnego na cztero z dodatkową (pozycja pływającą). Olej strasznie się grzeje widać że pompa pcha olej. Nie pomaga nawet jazda ciągła na pozycji pływającej. Jak można rozwiązać ten problem. Czy zamontować jakieś obejście. Proszę o pomoc.

  4. Witam, mam rozdzielacz hydrauliczny 3 sekcyjny z jedną sekcją nurnikową(badestnost40l/min), do dwóch zwykłych mam podłączone podnoszenie tura i otwieranie łyżki, siłowniki dwustronnego działania, do ostatniego gniazda z sekcją nurnikową podłączyłem przewód z szybkozłączem na końcu, podłączam przyczepę i kipruję, gdy chce opuścić opuszczam wajche i przyczepa albo stoi albo minimalnie się podnosi, w przewód idzie jakieś małe ciśnienie, po zgaszeniu silnika natomiast przyczepa opuszcza się już normalnie. Jakieś sugestie ? Tur działa bez zarzutu. (silownik jednostronny w przyczepie)

  5. I działa ta sekcja nurnikowa po podpięciu do zasilania? U mnie po założeniu takiej sekcji podnośnik podnosi się do góry w obu pozycjach dźwigni. A powinien opadać w jednej pozycji dźwigni. Nie wiem w czym problem tkwi

  6. U mnie w rozdzielaczu śruba trzymająca talerzyki i sprężynę była na śrubokręt płaski. Oczywiście nie szło tego odkręcić w żaden racjonalny sposób.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!