Loading…

Naprawa i Serwis Spycharek Warszawa

Naprawa Spycharki na Budowie - Mechanik Mobilny
Kontakt

Ładowarka CASE 1021G na testach w kopalni Dziewiątle!Prezentacja ładowarki CASE 1021G, która zagościła na testach w kopalni Dzięwiątle.

Chcesz zostać patronem i pomóc w rozwoju kanału?

https://patronite.pl/swiatoperatora

Facebook:

https://www.facebook.com/swiatoperatora/

Instagram:

https://www.instagram.com/swiat_operatora/

Youtube Naprawa Maszyn Budowlanych – Naprawa Spycharek oraz Naprawy sprzętu budowlanego, Serwis Spycharek na Budowie, MOBILNY SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE

30 thoughts on “Ładowarka CASE 1021G na testach w kopalni Dziewiątle!

  1. Jakie macie opinie tak ogółem na temat pracy jako operator ładowarki? Praca po ile godzin dziennie, na jakie zarobki można liczyć (mniej więcej), czy są ogółem jakieś przerwy na jedzenie, toaleta itd czy sami to sobie ustalamy. Pozdrawiam.

  2. Panowie pytanie, niedawno zrobiłem uprawnienia, niestety na kursie nie został poruszony ten temat, nie mogę też nic o tym znaleźć. Czy ładowarką mając pełną łyżkę urobku i chcąc zjechać z dość stromej górki powinno się zjeżdżać przodem czy tyłem?

  3. Pracuje na podobnej, Cat 966M, to już sa koparki a nie taczki, w kabinie jest całkowicie inne uczucie gdy się prowadzi, jak ktoś widzi to z zewnątrz. Czasem strach ze sie na bok położy 😃

  4. Nie chcę się czepiać, ale łyżkę z urobkiem w tych warunkach powinniśmy unosić już w trakcie dojeżdżania do środka transportu. Poza tym spoko. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!