Loading…

Naprawa i Serwis Spycharek Warszawa

Naprawa Spycharki na Budowie - Mechanik Mobilny
Kontakt

Kruszenie gruzu Łabiszyn Technika-SerwisProwadzimy firmę Technika-Serwis, której siedziba znajduje się w Łabiszynie, w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielem działalności jest Dominik Buzała. Głównie wykonujemy #kruszenie_gruzu oraz innych surowców skalnych czy kruszców.

Działamy w branży od ponad dwóch dekad, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia i nowoczesnego parku maszynowego. Przez to poszerzyliśmy ofertę o prace ziemne, rozbiórki oraz wyburzenia.

Do dyspozycji posiadamy koparki, ładowarki, młoty hydrauliczne, mobilne kruszarki szczękowe oraz koparko-ładowarki. Nasi pracownicy posiadają konieczne uprawnienia do obsługiwania tego sprzętu, co przekłada się na wysoką jakość usług.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
http://www.technikaserwis.pl/

#prace_ziemne #kruszenie_kruszców #firma_budowlana #usługi_kruszenia_gruzu #kruszenie_gruzu_ceglanego #kruszenie_betonu #rozbiórki #wyburzenia #kruszenie_skał #kruszarki_szczękowe

Youtube Naprawa Maszyn Budowlanych – Naprawa Spycharek oraz Naprawy sprzętu budowlanego, Serwis Spycharek na Budowie, MOBILNY SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE

Dodaj komentarz

Zadzwoń!