Loading…

Naprawa i Serwis Spycharek Warszawa

Naprawa Spycharki na Budowie - Mechanik Mobilny
Kontakt

Belarus/Białoruś Jumz regulacja sprzęgła 2 stopnia. Włączanie wałka WOM. [ vlog 2]Witajcie, dzisiaj filmik z regulacji sprzęgła, a dokładnie drugiego stopnia. Nie można było włączyć wałka WOM. Co z tego wyszło zobaczcie sami. Przepraszam za jakość, ale muszę sobie radzić jeszcze telefonem. Pozdrawiam.

Youtube Naprawa Maszyn Budowlanych – Naprawa Spycharek oraz Naprawy sprzętu budowlanego, Serwis Spycharek na Budowie, MOBILNY SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE

13 thoughts on “Belarus/Białoruś Jumz regulacja sprzęgła 2 stopnia. Włączanie wałka WOM. [ vlog 2]

  1. Witam wszystkich. Dwa lata temu kupiłem Jumza koparkę rolniczą z 1989roku i przerobiłem na ciągnik. Od początku sprzęgło mi nie rozłącza i skrzynia zgrzyta, ale tylko po pierwszym wysprzęgleniu. Jak się skrzynia zatrzyma to jest ok. Łapki wymieniłem na nowe i regulowałem te śruby ze sprężynkami. Drugi stopień jeszcze nie rozgryzłem, ale rozblokowałem piąty bieg bo fabrycznie był zblokowany. Jumzy to zajebiste ciągniki.

  2. Witam i zazdroszczę tak suchej komory sprzęgła, ja jestem obecnie na etapie rozpolowienia mego jumza, wszędzie olej. Co do regulacji to śruby oporowe wkręcamy na max i odkręcamy o 7 trykniec podkładki zatrzaskowej tak jest w instrukcji.

  3. Ta łapka przywiązana drutem służy w zimie jak jumz jest koparko ładowarką żeby rozłączyć napęd głównej pompy hydraulicznej dla łatwiejszego uruchomienia po za tym tylko po wciśnięciu jej działa drugi stopień a u Ciebie jest na drucie żeby cały czas działały oba stopnie sprzęgła . Małem te cudo kilka lat temu jako koparko-ładowarke a aktualnie mam orginalny ciągnik rolniczy Jumz . Pozdro z Suwałk .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!